ERL2075R000FKEB500
MFR.Part #
ERL2075R000FKEB500
JLCPCB Part #
C3382155
Description
-65℃~+175℃ 500mW 75Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors