ERL2075K000GKEB500
MFR.Part #
ERL2075K000GKEB500
JLCPCB Part #
C3517918
Description
-65℃~+175℃ 500mW 75kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors