ERL20750R00FKEA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL20750R00FKEA500
JLCPCB Part #
C3475591
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors