ERL2062R000GKEB500
MFR.Part #
ERL2062R000GKEB500
JLCPCB Part #
C3390397
Description
-65℃~+175℃ 500mW 62Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors