ERL2061K900FKEB500
MFR.Part #
ERL2061K900FKEB500
JLCPCB Part #
C3474035
Description
-65℃~+175℃ 500mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors