ERL20590K00FKEA500
MFR.Part #
ERL20590K00FKEA500
JLCPCB Part #
C3474273
Description
-65℃~+175℃ 500mW 590kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors