ERL20560K00GKEB500
MFR.Part #
ERL20560K00GKEB500
JLCPCB Part #
C3383155
Description
-65℃~+175℃ 500mW 560kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors