ERL2051R000GKEA500
MFR.Part #
ERL2051R000GKEA500
JLCPCB Part #
C3352818
Description
-65℃~+175℃ 500mW 51Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors