ERL20510R00GKEK500
MFR.Part #
ERL20510R00GKEK500
JLCPCB Part #
C3456193
Description
-65℃~+175℃ 500mW 510Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors