ERL204K7500FKEA500
MFR.Part #
ERL204K7500FKEA500
JLCPCB Part #
C3479226
Description
-65℃~+175℃ 4.75kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors