ERL203K1600FKEB500
MFR.Part #
ERL203K1600FKEB500
JLCPCB Part #
C3468804
Description
-65℃~+175℃ 3.16kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors