ERL20390R00GKEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL20390R00GKEB500
JLCPCB Part #
C3400055
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
-65℃~+175℃ 390Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors