ERL2036R000GKEB500
MFR.Part #
ERL2036R000GKEB500
JLCPCB Part #
C3486934
Description
-65℃~+175℃ 36Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors