ERL2036K000GKEK500
MFR.Part #
ERL2036K000GKEK500
JLCPCB Part #
C3356058
Description
-65℃~+175℃ 36kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors