ERL20348K00FKEB500
MFR.Part #
ERL20348K00FKEB500
JLCPCB Part #
C3541976
Description
-65℃~+175℃ 348kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors