ERL2030K900FKEK500
MFR.Part #
ERL2030K900FKEK500
JLCPCB Part #
C3507196
Description
-65℃~+175℃ 30.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors