ERL20300K00GKEK500
MFR.Part #
ERL20300K00GKEK500
JLCPCB Part #
C3369504
Description
-65℃~+175℃ 300kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors