ERL2027K400FKEK500
MFR.Part #
ERL2027K400FKEK500
JLCPCB Part #
C3497565
Description
-65℃~+175℃ 27.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors