ERL201K3300FKEK500
MFR.Part #
ERL201K3300FKEK500
JLCPCB Part #
C3579031
Description
-65℃~+175℃ 1.33kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors