ERL201K1000GKEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL201K1000GKEB500
JLCPCB Part #
C3478824
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors