ERL2016R000GKEK500
MFR.Part #
ERL2016R000GKEK500
JLCPCB Part #
C3508126
Description
-65℃~+175℃ 16Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors