ERL0791K000GKEK500
MFR.Part #
ERL0791K000GKEK500
JLCPCB Part #
C3405867
Description
-65℃~+175℃ 250mW 91kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors