ERL078K8700FKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL078K8700FKEK500
JLCPCB Part #
C3441563
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors