ERL078K4500FKEA500
MFR.Part #
ERL078K4500FKEA500
JLCPCB Part #
C3552501
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors