ERL07750K00GKEB500
MFR.Part #
ERL07750K00GKEB500
JLCPCB Part #
C3526343
Description
-65℃~+175℃ 250mW 750kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors