ERL07680R00GKEK500
MFR.Part #
ERL07680R00GKEK500
JLCPCB Part #
C3449774
Description
-65℃~+175℃ 250mW 680Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors