ERL0761K900FKEK500
MFR.Part #
ERL0761K900FKEK500
JLCPCB Part #
C3457873
Description
-65℃~+175℃ 250mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors