ERL075R6200FKEB500
MFR.Part #
ERL075R6200FKEB500
JLCPCB Part #
C3352228
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.62Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors