ERL075K9000FKEB500
MFR.Part #
ERL075K9000FKEB500
JLCPCB Part #
C3435182
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors