ERL0754K900FKEA500
MFR.Part #
ERL0754K900FKEA500
JLCPCB Part #
C3505268
Description
-65℃~+175℃ 250mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors