ERL0753K600FKEB500
MFR.Part #
ERL0753K600FKEB500
JLCPCB Part #
C5638597
Description
-65℃~+175℃ 250mW 53.6kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors