ERL0753K600FKEA500
MFR.Part #
ERL0753K600FKEA500
JLCPCB Part #
C3512300
Description
-65℃~+175℃ 250mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors