ERL0751R100FKEB500
MFR.Part #
ERL0751R100FKEB500
JLCPCB Part #
C3362241
Description
-65℃~+175℃ 250mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors