ERL0751R100FKEA500
MFR.Part #
ERL0751R100FKEA500
JLCPCB Part #
C3433073
Description
-65℃~+175℃ 250mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors