ERL0751R000GKEA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL0751R000GKEA500
JLCPCB Part #
C3488775
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 51Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors