ERL0751K000GKEK500
MFR.Part #
ERL0751K000GKEK500
JLCPCB Part #
C3498716
Description
-65℃~+175℃ 250mW 51kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors