ERL07510R00GKEA500
MFR.Part #
ERL07510R00GKEA500
JLCPCB Part #
C3378548
Description
-65℃~+175℃ 250mW 510Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors