ERL07470R00GKEK500
MFR.Part #
ERL07470R00GKEK500
JLCPCB Part #
C3473402
Description
-65℃~+175℃ 250mW 470Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors