ERL073M9200FKEK500
MFR.Part #
ERL073M9200FKEK500
JLCPCB Part #
C3398007
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.92MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors