ERL0739R000GKEK500
MFR.Part #
ERL0739R000GKEK500
JLCPCB Part #
C3477733
Description
-65℃~+175℃ 250mW 39Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors