ERL0736K000GKEK500
MFR.Part #
ERL0736K000GKEK500
JLCPCB Part #
C3498965
Description
-65℃~+175℃ 250mW 36kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors