ERL07316K00FKEK500
MFR.Part #
ERL07316K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3413428
Description
-65℃~+175℃ 250mW 316kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors