ERL072M3700FKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL072M3700FKEK500
JLCPCB Part #
C3484606
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 2.37MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors