ERL072K1500FKEA500
MFR.Part #
ERL072K1500FKEA500
JLCPCB Part #
C3501159
Description
-65℃~+175℃ 2.15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors