ERL0724R000GKEA500
MFR.Part #
ERL0724R000GKEA500
JLCPCB Part #
C3495455
Description
-65℃~+175℃ 24Ω 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors