ERL0724K900FKEK500
MFR.Part #
ERL0724K900FKEK500
JLCPCB Part #
C3449542
Description
-65℃~+175℃ 24.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors