ERL0723K200FKEB500
MFR.Part #
ERL0723K200FKEB500
JLCPCB Part #
C3505471
Description
-65℃~+175℃ 23.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors