ERL0722K000GKEA500
MFR.Part #
ERL0722K000GKEA500
JLCPCB Part #
C3503161
Description
-65℃~+175℃ 22kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors