ERL07220K00GKEK500
MFR.Part #
ERL07220K00GKEK500
JLCPCB Part #
C3477701
Description
-65℃~+175℃ 220kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors