ERL071R1800FKEK500
MFR.Part #
ERL071R1800FKEK500
JLCPCB Part #
C3361037
Description
-65℃~+175℃ 1.18Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors